Uklízeč / Uklízečka / Ostatní uklízeči a pomocníci

FirmaJanáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda13 040 Kč až 18 780 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

K zařazení do výběrového řízení zašlete svůj životopis a portrétní fotografií do 1.5.2024 na emailovou adresu: [email protected]. Následně budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor.
Požadovaná odborná kvalifikace a dosažená praxe: vyučení bez maturity; zkušenosti s prací podobného charakteru v jiné organizaci výhodou
Nutné předpoklady pro výkon práce: pečlivost a pozornost k detailům; fyzická odolnost, organizační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost; komunikativnost, ochota přijímat nová doporučení a osvojovat si nové postupy; zkušenosti s čistícími prostředky a technikami výhodou

Náplň práce:

- běžný úklid jako je: zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení,
- čištění ploch vysavačem, vytírání podlah, mechanické mytí a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické
- klepání koberců, čištění, úklid a desinfekce klozetů a umyvadel, čištění oken, zrcadel, jednoduchých ventilací,
- přepážek nebo stěn s olejovým nátěrem, dlaždicemi, organizace a drobná úprava prostor, práce s čistícími prostředky,
- údržba čistících nástrojů, dodržování bezpečnostních předpisů, vyprazdňování košů apod.
- místo výkonu práce: JFO Vesmír - pravidelně, JFO Varenská a Černá louka
- jednosměnný provoz: Po-Pá, od: 05:00 - 13:30

Nabízíme:

- 2. platovou třídu (tabulka č. 1 podle Nařízení vlády č. 340/2017 Sb.), práci na plný úvazek, mzda od 13 040 Kč do 18 780 Kč dle dosažená praxe.
- možnost osobního ohodnocení
- zaměstnanecké benefity v následujícím rozsahu: stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond, příspěvek na kartu Multisport), dovolená 25 dnů

Nástup je možný ihned nebo dle individuální domluvy.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zahradní 1741/17, Ostrava, Česko
mzda, plat (hrubý):13 040 Kč až 18 780 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace, IČ: 00373222
datum zveřejnění nabídky práce:22. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Lucie Krásová
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.jfo.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Janáčkova filharmonie Ostrava u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 13 040 Kč až 18 780 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Zahradní 1741/17, Ostrava, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.